Markiza Markilux 8800

mx 8800 f top

Markiza Markilux 8800 to markiza idealnie nadająca się do ogrodu zimowego, markiza o ponadczasowym design. Przemyślana technika w każdym detalu - opcjonalnie z systemem zip.

Wygląd

Okrągła forma profilu kasety i kwadratowe szyny prowadzące są harmonicznie zintegrowane i dopasowują się idealnie do profilu ogrodu zimowego Zaokrąglony profil czołowy tworzy po rozwinięciu jedną całość z szynami.

Dzięki szczególnie stabilnej konstrukcji markizy za pomocą pojedynczego elementu i jednego poszycia, możemy przesłonić duże powierzchnie do 36 m². Uchwyty z opatentowanym systemem clip do prostego, bezproblemowego montażu Markizy.

System tracfix

Dla zapewnienia szczególnie dużej stabilności wiatrowej markiza dostępna jest z systemem tracfix. Poszycie przytrzymywane jest w prowadnicach przez rodzaj zamka błyskawicznego, dzięki czemu jest mniej narażone na podmuchy wiatru.

Wybór tkanin

Możliwe są poszycia markiz markilux z akrylu lub sunsilk snc. Szczególnie godny polecenia: Perfotex o specjalnej perforacji, przepuszczającej światło i powietrze.

Długość wysięgu

Maksymalny wysięg wynosi 700 cm.

Napęd

Silnik eletryczny montowany jest seryjnie. Przy markizach łączonych w niektórych przypadkach koniecznych jest kilka osobno sterowanych silników.

Mechanika

Zoptymalizowane elementy redukcyjne tworzą niezależnie od siebie szczególnie dobre napięcie poszycia. Bardzo stabilna rura wysięgowa minimalizuje zwis poszycia i profilu. 

 Salon sprzedaży

ul. Rzgowska 100

93-153 Łódź 

791 655 338, 607 046 161

biuro@twojamarkiza.pl

Czynne:
pon - pt: 9:00 - 17:00

logo1