Markilux MX-1/MX-1

mx1 7 top

Markilux MX-1/MX-1 compact to najnowszy produkt oferowany przez firmę Markilux. Markiza ta została stworzona po to aby spełnić oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Jest największa, najbardziej ekskluzywna i można zamówić do niej wszystkie dodatki jakie tylko są możliwe do wyboru.

DESIGN

Markiza Markilux MX-1/MX-1 compact mimo, że dopiero weszła na rynek została już, wielokrotnie wyróżniona za swój oryginalny design wieloma nagrodami:

  • iF Product Design Award 2015
  • Interior Innovation Award 2015

MX-1/ MX-1 compact to wysokiej jakości markiza kasetowa o niepowtarzalnym design. W przypadku tej markizy mamy wiele opcji wyboru koloru kasety i panelu przedniego, dzięki czemu możemy stworzyć sobie markizę oryginalną i jedyną w swoim rodzaju. Dla zachowania trwałości i estetycznego wyglądu markiza malowana jest metodą proszkową. Kaseta markizy po złożeniu tworzy bardzo stylowy i praktyczny daszek – odstaje od muru około 60 cm (MX-1) lub około 38 cm (MX-1 compact), dodatkowo obudowa doskonale ochrania okna i elewacje

TECHNIKA

Przy markizie Markilux MX-1/MX-1 compact podczas zwiniętej markizy ramiona są schowane w profilu czołowym i chronione przed warunkami atmosferycznymi. Wyjątkowa technologia ramion z optymalnym przenoszeniem siły przez ścięgno Bionic wykonane z włokien high-tech sprawia, że korzystanie z markizy stanie się prostsze i bardziej komfortowe (przetestowane przez Instytut Fraunhofera)

Profil przedni markizy wyposażony jest w rynnę z ukrytym systemem odprowadzania wody.

Prosta regulacja kąta nachylenia od 5—25° za pomocą przegubów. Markiza jest seryjnie wyposażona w silnik radiowy z pilotem 4 kanałowym. Opcjonalne oświetlenie LED, sterowane radiowo z pilota wspólnego.

WYPOSAŻENIE

  • Schattenplus z silnikiem radiowym stwarza dodatkowe pomieszczenie na tarasie
  • Oświetlenie LED stwarza nastrojową atmosferę
  • LED spots w osłonie wysięgu
  • LED line w osłonie wysięgu
  • LED oświetlenie Ambiente w osłonie wysięgu
  • LED spots w obudowie skierowane do dołu lub do góry

WYMIARY

Markiza MX-1 osiąga maksymalną szerokość 700 cm. Maksymalny wysięg markizy 437 cm. Po złożeniu kaseta wystaje poza elewację około 60 cm będąc zarazem praktycznym daszkiem. Schattenplus (wysuwana falbana) dostępny do wysięku 387 cm.

Markiza MX-1 compact osiąga maksymalną szerokość 700 cm. Maksymalny wysięg markizy 415 cm. Po złożeniu kaseta wystaje poza elewację około 38 cm. Schattenplus (wysuwana falbana) dostępny do wysięgu 365 cm. 

 Salon sprzedaży

ul. Rzgowska 100

93-153 Łódź 

791 655 338, 607 046 161

biuro@twojamarkiza.pl

Czynne:
pon - pt: 9:00 - 17:00

logo1