Markilux Planet

markilux planet top

Markilux Planet to wyjątkowa markiza posiadająca niepowtarzalny design. Podstawę konstrukcji stanowi przekrzywiony słup, który montujemy do podłoża, do konstrukcji montowana jest później markiza. Markilux Planet możemy wyposażyć w system obrotowy Easy Go – 335 stopni – dzięki czemu będziemy mogli w każdej chwili obrócić całą konstrukcję markizy wraz z markizą o 335 stopni.

Design

Markilux Planet została wyróżniona nagrodą PLUS X AWARD jako „Najlepszy Produkt Roku”.

Nadaje się ona jako idealny element aranżacyjny w ogrodach jak również w hotelarstwie i gastronomii.  Funkcjonalna, o niepowtarzalnym wyglądzie i eleganckim stylu.

Styl markilux planet harmonizuje optymalnie z designem markiz Markilux.  W standardzie dostępne są trzy kolory standardowe oraz cztery kolory lounge.

Niepowtarzalne kolory i styl kolekcji markilux stwarzają praktycznie nieograniczone możliwości aranżacyjne użycia markizy Markilux Planet.

Technika

Markilux Planet można zakupić w dwóch wersjach: jako stała markilux fix lub opcjonalnie obracana do 335° jako markilux planet flex. Do montażu markilux planet wymagany jest fundament betonowy.

Do konstrukcji Markilux Planet możemy dobrać sobie markizy z kolekcji Markilux. W zależności o modelu markizy możliwe są wielkości szerokość od 400 cm do 610 cm, wysięg do 400 cm. Możliwe jest także zastosowanie opuszczanej falbany Schattenplus.

 Salon sprzedaży

ul. Rzgowska 100

93-153 Łódź 

791 655 338, 607 046 161

biuro@twojamarkiza.pl

Czynne:
pon - pt: 9:00 - 17:00

logo1