Markilux Syncra

mx syncra 2 fix top

MARKILUX SYNCRA FLEX 2

Nastrój i atmosfera na wolnym powietrzu. Uniwersalna ochrona przeciwsłoneczna i pogodowa z zapewnionym odpływem wody.

System markiz wolnostojących w których konstrukcja oparta jest na specjalnych donicach obciążeniowych (które mogą być w różnych wersjach stylistycznych). Taka konstrukcja jest samonośna i nie związana na stałe z gruntem. Konstrukcji nie montujemy do podłoża, nie wykonujemy fundamentów pod stopy.
Stabilny, wolnostojący system stelaży z podporami aluminiowymi o ładnej formie prezentuje się w purystycznym designie. Dzięki temu systemowi stelaży elegancka ochrona przed słońcem i warunkami atmosferycznymi możliwa jest w zależności od modelu do 30 m². Skrzynki obciążające, które można indywidualnie adaptować, umożliwiają różnorodne zastosowanie. Skrzynki wypełniane są fabrycznie pospółką.

System daje się w uniwersalny sposób ustawiać, bez fundamentów, bezpośrednio na tarasie lub w innym ulubionym miejscu na powietrzu.

Analogicznie do markilux syncra fix do wyboru są różne typy markiz markilux. Także opcjonalne elementy wyposażenia markiz odpowiadają ofercie markilux syncra fix. Należy tu jednak uwzględnić ograniczoną ilość możliwych wielkości.

MARKILUX SYNCRA UNO FLEX

mx syncra uno flex 2

System markiz wolnostojących Syncra Uno Flex to idealne rozwiązanie w sytuacji gdy nie można zamontować markizy do ściany. Praktyczny system stojaków do markizy przegubowej. Uniwersalny sposób konstrukcji. Alternatywa dla montażu ściennego.

Dzisiejsze konstrukcje ścienne często nie posiadają koniecznej nośności, aby udźwignąć siły rozciągające markizy przegubowej. System syncra uno flex 2 to praktyczna alternatywa markilux dla mocowania ściennego. W zależności od modelu można zacienić powierzchnie do 15 m².

Podobnie, jak przy markilux syncra flex 2 wolnostojący system markiz obciążany jest dwoma skrzynkami obciążającymi do indywidualnej adaptacji. Skrzynki wypełniane są fabrycznie pospółką.

Wybór właściwych modeli markiz odpowiada ofercie markilux syncra flex 2.

MARKIUX SYNCRA FIX 2 / MARKILUX SYNCRA UNO FIX 2

markilux syncra 2 top2

Markilux Syncra to system konstrukcji do swobodnego montażu do podłoża (poprzez wykonanie fundamentu pod stopy), do której możemy zamontować markizy lub pergole z kolekcji Markilux.

Markilux syncra fix 2 to konstrukcja przygotowana pod montaż 2 markiz lub pergoli (jedna rozsuwana na jedną, druga na drugą stronę). Maksymalny wymiar konstrukcji przy zastosowaniu 2 słupów montażowych to 7 metrów. Moduły jednak można łączyć i przy takiej opcji można postawić konstrukcję w jednym kawałku do 14 metrów (taką też można markizę zamontować). Wówczas konstrukcja składa się z 3 słupów.

Markilux syncra uno fix 2 – to konstrukcja przeznaczona pod 1 markizę lub pergolę.

Design

Stabilna konstrukcja do markiz w nowoczesnym stylu. Zaokrąglone podpory nadają całości optycznie delikatny wyraz. Optyka markilux syncra 2 integruje sie doskonale z każdym modelem markiz markilux. Wolna bo bezpodporowa powierzchnia pod markizą. Osłona słoneczna i deszczowa na świeżym powietrzu (kontrolowany odpływ wody przy 15° kącie nachylenia ustawionym przy markizie).

Technika

Konstrukcja do markiz z dwoma okrągłymi podporami ( syncra 2 fix z dwoma markizami, syncra 2 uno fix z jedną markizą). Możliwość niezależnego używania każdej markizy.  Prosty montaż na fundamencie betonowym. Nadają sie szczególnie do budowli na których mocowanie do ściany jest ograniczone lub nie jest możliwe. Dostawa zawiera dach osłonowy.

W przypadku konstrukcji syncra 2 fix i uno fix możemy zastosować pergole Markilux 110/210. Konstrukcja do markiz z dwoma okrągłymi podporami do pergoli ( syncra 2 fix z dwoma pergolami, syncra 2 uno fix z jedną pergola). Szczególnie duży wysięg zapewnia dużo cienia z dużą stabilnością wiatrową (klasa odporności wiatrowej 3). Możliwość niezależnego używania markiz, wyposażenie standartowo w silnik. Prosty montaż na fundamencie betonowym. Wielkości, opisy techniczne i możliwości wyposażenia patrz markilux pergola 110 / 210.

 Salon sprzedaży

ul. Rzgowska 100

93-153 Łódź 

791 655 338, 607 046 161

biuro@twojamarkiza.pl

Czynne:
pon - pt: 9:00 - 17:00

logo1