Pergola Camargue

camargule top

Pergola Camargue® to luksusowa pergola dla najbardziej wymagających klientów. Konstrukcja pergoli jest całkowicie aluminiowa i umożliwia stworzenie w pełni funkcjonalnego pokoju w ogrodzie. Pergole Camargue możemy zamontować jako system wolnostojący lub łączony z budynkiem.

Cechą charakterystyczną pergoli Camargue oraz pergoli RENSON jest dach wykonany z obrotowych lameli aluminiowych, chroniący zarówno przed słońcem jak i przed deszczem, a także przed padającym śniegiem i chłodem. Panele aluminiowe są bardzo łatwe w obsłudze, dzięki czemu możemy idealnie dopasować ilość światła wpadającego pod pergole. Ściany pergoli Camargue możemy zabudować w opcji: ścianami przesuwnymi z drewna lub aluminium, przeszklić lub zamknąć roletą typu screen (np. z wbudowanym oknem).

Roleta typu screen jest wówczas wyposażona w technologię ZIP, która pozwala nam się szczelnie zamknąć i uniknąć wpadającego wiatru, zimna i deszczu. W połączeniu z zastosowaniem promienników ciepła i oświetleniem (opcje) pergola Camargue pozwala nam cieszyć się ogrodem nawet do późnej jesieni. 

View the embedded image gallery online at:
http://lodz.marpe.pl/pergole/pergola-camargue#sigProId8d63d673e3

 Salon sprzedaży

ul. Rzgowska 100

93-153 Łódź 

791 655 338, 607 046 161

biuro@twojamarkiza.pl

Czynne:
pon - pt: 9:00 - 17:00

logo1