Roleta Night & Day

dzien noc top

Rolety dzień i noc (Night & Day) to jedno z najnowszych rozwiązań w dziedzinie dekoracji okien. Jest to system przesłon okiennych, który należy do funkcjonalnych rozwiązań, pozwalających samodzielnie regulować rozproszeniem światła w każdym wnętrzu.

Roleta Night & Day jest typem rolety, w której zastosowano układ naprzemienny tkaniny transparentnej i zaciemniającej. Podwójnie prowadzony materiał w poziome pasy pozwala dzięki różnej absorpcji światła na dowolne sterowanie dostępem promieni słonecznych do pomieszczenia. Dzięki temu można dostosować ilość wpadającego światła do aktualnych potrzeb, jak również tworzyć klimat we wnętrzu zgodny z własnym zapotrzebowaniem.

W kolekcji tkanin znajdują się specjalnie wyselekcjonowane tkaniny odpowiadające nowoczesnym trendom, stanowiące idealny dodatek do niemal każdego wnętrza. Rolety Night & Day dostępne są w 8 różnych modelach, w zależności od potrzeb mogą one występować w formie rolet wolnowiszący, rolet w kasetkach z prowadnicami płaskimi lub przestrzennymi lub w kasetach bez prowadnic z belką obciążeniową.

Maksymalny możliwy wymiar do osiągnięcia w jednym elemencie w przypadku rolet dzień i noc to 230 cm szerokość oraz 230 cm wysokość.

 Salon sprzedaży

ul. Rzgowska 100

93-153 Łódź 

791 655 338, 607 046 161

biuro@twojamarkiza.pl

Czynne:
pon - pt: 9:00 - 17:00

logo1