Rolety zewnętrzne

rolety zewnetrzne

Rolety zewnętrzne to bardzo skuteczna ochrona pomieszczeń przez słońcem. Rolety doskonale izolują Twój dom od niepożądanych czynników zewnętrznych takich jak hałas, niskie temperatury (doskonała izolacja termiczna – latem chronią przed nadmiernym nagrzewaniem się pomieszczeń, a zimą zapobiegają utracie ciepła), opady, kurz czy też silny wiatr. Dzięki roletom możesz odciąć się całkowicie od świata zewnętrznego ponieważ zamykają one dopływ światła w 100%.

Rolety zewnętrzne są jednocześnie dobrym zabezpieczeniem przed włamaniem dając poczucie bezpieczeństwa - zwłaszcza w budynkach parterowych. Sprawdzają się również  jako zabezpieczenie okien w obiektach handlowych, gastronomicznych i usługowych.

Rolety zewnętrzne firmy Monolith dopasujemy do Twoich potrzeb i oczekiwań. Nasze rolety oferujemy w bogatej  kolorystyce i najwyższej jakości, dzięki czemu będą one służyły przez lata. Szerokie spektrum rozwiązań technicznych umożliwia skorzystanie zarówno z prostych mechanizmów ręcznych, jak i złożonych systemów z napędem elektrycznym wzbogaconych o moduły automatyki.

Rolety zewnętrzne montujemy w systemie podtynkowym i natynkowym. System podtynkowy montuje się na etapie budowy, bądź większego remontu czy modernizacji budynku. System natynkowy montujemy zazwyczaj w już istniejących budynkach, nad wnęką okienną.

 Salon sprzedaży

ul. Rzgowska 100

93-153 Łódź 

791 655 338, 607 046 161

biuro@twojamarkiza.pl

Czynne:
pon - pt: 9:00 - 17:00

logo1